Cesta za šamany – Guatemala / Peru

Share "Cesta za šamany – Guatemala / Peru" on Facebook
8th Září, 2012 No Comments

Cesta za šamany – Guatemala / Peru

Plánované expedice do střední a jižní Ameriky v malých skupinách za objevením místních zemí se zaměřením na sebepoznání a setkání se šamany

 

Peru-Jih:

S našemi expedicemi za vnitřním rozvojem, máte možnost nahlédnout do míst, kam normálně turisté nezavítají, nahlédnout a zakusit práci skutečných šamanů, kteří nejen mluví a chtějí peníze, ale mají dlouholeté zkušenosti, výsledky a jde jim opravdu o to vám ukázat něco ze své práce, případně pomoci.

(V případě zájmu mne kontaktujte pro více informací)

 

Guatemala :

Cesta za sebepoznáváním, cesta za dobrodružstvím a za šamany z hor Guatemaly, džungle a od jezera Atitlán, stavbami Mayů v Tikalu, cesta zaučením šamana Billa Clenemse přezdívaného Doktor Gato. Pro některé i cesta za uzdravením a pochopením sebe samotného.

Cesta bude vedena zkusenym pruvodcem s ekterym dlouhodobe spolupracuji a ktery ma v dane zemi dlouholete kontakty a zkusenosti.

 

Peru-Jih (20 denní pobyt)

Cesta do velmi silové země se silnými šamany, ale zároveň nebezpečné země, pokud nevíte kde a jak hledat.

Navštívíte tajemnou Nazku, silová místa kolem tajemného MachuPicchu z netradičních úhlů i jižní pralesy Medre de Dios s možností léčení a bádání uprostřed pralesa, stejně jako nahlédnutí do práce místních šamanů u kterých jsem se dlouhodobě léčila a učila.

——————————————-

Dlouhodobá léčba – individuální přístup

pokud máte zájem o dlouhodobé léčení (rakovina a pod.) je možné Vám co nejvíce pomoci, poradit, připravit bezpečnou cestu ke skutečně silným šamanům, kteří mají výsledky, dobré reference a osobně s nimi mám dobrou zkušenost, že ve velké části případů dokáží pomoci.

——————-
Zaměření cest bude připraveno dle potřeb skupiny, ale je možné se domluvit i na individuální spolupráci.

Pro více informací mne kontaktujte na mailu: sutepanka@centrum.cz

About the author

If you have any comments about this article, you can contact Steky by email, or leave a comment below. You can also follow comments made on this article via our RSS 2.0 feed.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.